Kvalifikácia

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom viacboji

Družstvá

Vysvetlivky:
01 a 02 - VTSÚ Záhorie, 03 a 04 - Príbelce, 05 a 06 - Michalovce. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 14. septembra na strelnici v Turanoch, sa kvalifikuje v kategórii Muži 14 najlepších družstiev a 6 najlepších jednotlivcov nezaradených do družstiev. V kategórii Ženy sa kvalifikujú 3 najlepšie družstvá a päť jednotlivkýň.

# Tím Členovia tímu Klub 01 02 03 04 05 06 Σ
1 BA 001 A++ Bartovič Ľubomír, Bartovič Radovan, Bláha Vladislav KVvZ-001-BA 1660,14 1593,40 3253,54
2 Michalovce Hamadej Vladimír, Hamadej Matej, Beca Pavol KVvZ-030-KE 1564,50 1560,38 3124,88
3 FOX 008 A Tóth Ján, Kukučka Viktor, Slašťan Peter, Andelek Milan KVvZ-008-BA 1478,35 1591,29 3069,64
4 Prešov Duchoslav Dávid, Paločko Tomáš, Halecký Miloš KVvZ-024-PO 1584,25 1482,39 3066,64
5 Rača Martišek Peter, Kirth Róbert Sr., Zacharda Karol KVvZ-077-BA 1543,16 1485,17 3028,33
6 018 Turany Dargaj Róbert, Mertl Zdenko, Frkáňová Lenka KVvZ-018-BA 1489,36 1458,87 2948,23
7 Budmerice A Cingel Martin, Oťapka Martin, Neščák Stanislav KVvZ-063-BA 1447,93 1469,91 2917,84
8 MEXIKO A Purgát Stanislav, Komorowski Henrich, Komorowski Tomáš KVvZ-006-BA 1508,77 1407,23 2916,00
9 FOX 008 B Martinec Andrej, Ondrovič Jozef, Božík Michal KVvZ-008-BA 1433,39 1436,13 2869,52
10 FENIX 097 A Mecka Ján, Varšányi Pavel, Gubo Marek KVvZ-097-BA 1435,32 1400,83 2836,15
11 BA 001 B Zdichavská Jana, Parízek Peter, Knies Stanislav KVvZ-001-BA 1369,48 1464,50 2833,98
12 FOX 008 F Andeleková Oľga, Machalíková Viera, Machalíková Zuzana KVvZ-008-BA 1382,46 1438,55 2821,01
13 Slavošovce 1 Leng Ján, Meixner Erhart, Fataš Peter KVvZ-093-KE 1322,12 1373,53 2695,65
14 Slavošovce 2 Kolodziejský Michal, Rohár Slavomír, Rohár Marcel KVvZ-093-KE 1223,75 1370,63 2594,38
15 KVvZ Martin Andrejuv Martin, Chribik Ľubomír, Kyška Jaroslav KVvZ-019-ZA 1260,07 1227,85 2487,92
16 Budmerice B Iliťová Michaela, Cingelová Kristína, Gašparovičová Dana KVvZ-063-BA 1231,41 1239,68 2471,09
17 KVZ 050-ZA Hruštín Jancek Jozef, Očkaják Jozef, Slaničan Marián KVvZ-050-ZA 1643,63 1643,63
18 KVvZ LIAZ Knápek Jozef, Gábor Branislav, Flaška Jaroslav KVvZ-051-BB 1343,43 1343,43
19 BA 002 Ž Šimeková Zuzana, Kopecká Beáta, Hrčková Kristína KVvZ-002-BA 1317,37 1317,37
20 FENIX 097 B Preisingerová Katarína, Bilka Martin, Bilka Martin Jr. KVvZ-097-BA 635,16 635,16

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom viacboji

Jednotlivci

Vysvetlivky:
01 a 02 - VTSÚ Záhorie, 03 a 04 - Príbelce, 05 a 06 - Michalovce. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 14. septembra na strelnici v Turanoch, sa kvalifikuje v kategórii Muži 14 najlepších družstiev a 6 najlepších jednotlivcov nezaradených do družstiev. V kategórii Ženy sa kvalifikujú 3 najlepšie družstvá a päť jednotlivkýň.

# Priezvisko Meno Nar. Klub Tím 01 02 03 04 05 06 Σ
1 Bartovič Ľubomír 1972 KVvZ-001-BA BA 001 A++ 467,60 414,00 881,60
2 Halecký Miloš 1978 KVvZ-024-PO Prešov 434,59 442,36 876,95
3 Bartovič Radovan 1982 KVvZ-001-BA BA 001 A++ 440,76 426,08 866,84
4 Dargaj Róbert 1976 KVvZ-018-ZA 018 Turany 430,68 425,05 855,73
5 Mertl Zdenko 1971 KVvZ-018-ZA 018 Turany 408,07 445,51 853,58
6 Hamadej Vladimír 1967 KVvZ-030-KE Michalovce 438,15 407,30 845,45
7 Tóth Ján 1953 KVvZ-008-BA FOX 008 A 412,37 427,90 840,27
8 Mecka Ján 1965 KVvZ-097-BA FENIX 097 A 419,48 420,43 839,91
9 Purgát Stanislav 1966 KVvZ-006-BA MEXIKO A 416,32 421,85 838,17
10 Horvát Peter 1979 KVvZ-012-BA 406,37 431,15 837,52
11 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO Prešov 433,20 401,03 834,23
12 Beca Pavol 1967 KVvZ-030-KE Michalovce 414,25 413,00 827,25
13 Kukučka Viktor 1975 KVvZ-008-BA FOX 008 A 412,40 411,52 823,92
14 Martišek Peter 1967 KVvZ-077-BA Rača 413,77 404,16 817,93
15 Paločko Tomáš 992 KVvZ-024-PO Prešov 416,46 395,25 811,71
16 Komorowski Henrich 1957 KVvZ-006-BA MEXIKO A 410,05 398,41 808,46
17 Hamadej Matej 1965 KVvZ-030-KE Michalovce 382,10 425,08 807,18
18 Kirth Róbert, Sr. 1972 KVvZ-077-BA Rača 420,15 385,48 805,63
19 Martinec Andrej 1976 KVvZ-008-BA FOX 008 B 372,39 432,08 804,47
20 Cingel Martin 1974 KVvZ-063-BA Budmerice A 421,57 379,72 801,29
21 Bláha Vladislav 1956 KVvZ-001-BA BA 001 A++ 406,78 393,32 800,10
22 Kvanta Michal 1965 KVvZ-008-BA 400,43 397,64 798,07
23 Andelek Milan 1967 KVvZ-008-BA FOX 008 A 419,98 376,87 796,85
24 Daňo Milan, Sr. 1950 KVvZ-002-BA 380,11 406,22 786,33
25 Varšányi Pavel 1971 KVvZ-097-BA FENIX 097 A 372,95 404,63 777,58
26 Oťapka Martin 1974 KVvZ-063-BA Budmerice A 375,33 393,17 768,50
27 Leng Ján 1952 KVvZ-093-KE Slavošovce 1 399,44 366,16 765,60
28 Andeleková Oľga 1971 KVvZ-008-BA FOX 008 F 397,93 366,57 764,50
29 Machalíková Viera 1967 KVvZ-008-BA FOX 008 F 371,15 389,89 761,04
30 Ondrovič Jozef 1978 KVvZ-008-BA FOX 008 B 386,81 373,20 760,01
31 Machalíková Zuzana 1976 KVvZ-008-BA FOX 008 F 358,38 397,09 755,47
32 Zdichavská Jana 1963 KVvZ-001-BA BA 001 B 336,48 418,49 754,97
33 Zajíček Martin 1974 KVvZ-017-BA 385,44 368,63 754,07
34 Meixner Erhart 1951 KVvZ-093-KE Slavošovce 1 402,89 350,66 753,55
35 Iliťová Michaela 1992 KVvZ-063-BA Budmerice B 383,83 357,86 741,69
36 Sloboda Miroslav 1972 KVvZ-019-ZA 377,06 350,45 727,51
37 Knies Stanislav 1964 KVvZ-001-BA BA 001 B 389,20 337,87 727,07
38 Parízek Peter 1958 KVvZ-001-BA BA 001 B 393,80 333,14 726,94
39 Kolodziejský Michal 1984 KVvZ-093-KE Slavošovce 2 367,96 355,60 723,56
40 Neščák Stanislav 1964 KVvZ-063-BA Budmerice A 351,03 367,02 718,05
41 Zacharda Karol 1973 KVvZ-077-BA Rača 334,24 376,78 711,02
42 Komorowski Tomáš 1992 KVvZ-006-BA MEXIKO A 367,40 343,22 710,62
43 Cingelová Kristína 1989 KVvZ-063-BA Budmerice B 329,20 379,29 708,49
44 Fataš Peter 1959 KVvZ-093-KE Slavošovce 1 354,79 337,96 692,75
45 Andrejuv Martin 1971 KVvZ-019-ZA KVvZ Martin 383,70 305,19 688,89
46 Chribik Ľubomír 1959 KVvZ-019-ZA KVvZ Martin 339,00 346,60 685,60
47 Kyška Jaroslav 1957 KVvZ-019-ZA KVvZ Martin 327,37 351,06 678,43
48 Gubo Marek 1981 KVvZ-097-BA FENIX 097 A 367,89 305,77 673,66
49 Kudelka Peter 1987 KVvZ-030-KE 332,50 338,04 670,54
50 Rohár Slavomír 1971 KVvZ-093-KE Slavošovce 2 303,41 365,97 669,38
51 Frkáňová Lenka 1983 KVvZ-018-ZA 018 Turany 365,61 303,31 668,92
52 Rohár Marcel 1994 KVvZ-093-KE Slavošovce 2 342,38 319,06 661,44
53 Božík Michal 1974 KVvZ-008-BA FOX 008 B 329,19 315,85 645,04
54 Mindeková Jana 1971 KVvZ-018-ZA 323,29 312,17 635,46
55 Bilka Martin 1982 KVvZ-097-BA FENIX 097 B 297,16 301,67 598,83
56 Škandera Štefan 1948 KVvZ-019-ZA 272,27 312,05 584,32
57 Gašparovičová Dana 1991 KVvZ-063-BA Budmerice B 218,38 277,53 495,91
58 Uriča Dušan 1961 KVvZ-001-BA 260,78 224,00 484,78
59 Jancek Jozef 1971 KVvZ-050-ZA 050-ZA Hruštín 450,74 450,74
60 Očkaják Jozef 1984 KVvZ-050-ZA 050-ZA Hruštín 437,18 437,18
61 Knápek Jozef 1948 KVvZ-051-BB KVvZ LIAZ 408,05 408,05
62 Koša Eduard 1960 KVvZ-019-ZA 188,53 213,62 402,15
63 Mouca Milan 1954 KVvZ-001-BA 195,00 203,00 398,00
64 Ujčeková Viera 1985 KVvZ-018-ZA 393,80 393,80
65 Slaničan Marián 1982 KVvZ-050-ZA 050-ZA Hruštín 393,21 393,21
66 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB KVvZ LIAZ 387,54 387,54
67 Kopecká Beáta 1981 KVvZ-002-BA BA 002 Ž 383,02 383,02
68 Šimeková Zuzana 1980 KVvZ-002-BA BA 002 Ž 374,34 374,34
69 Preisingerová Katarína 1982 KVvZ-097-BA FENIX 097 B 146,43 218,80 365,23
70 Kalous Zdenek 1964 KVvZ-018-ZA 341,64 341,64
71 Novaský Vojtech 1988 KVvZ-008-BA 329,26 329,26
72 Hrčková Kristína 1982 KVvZ-002-BA BA 002 Ž 322,51 322,51
73 Kalousová Ingrid 1970 KVvZ-018-ZA 317,50 317,50
74 Slašťan Peter 1975 KVvZ-008-BA FOX 008 A 308,47 308,47
75 Obročník Jozef 1961 KVvZ-006-BA 293,87 293,87
76 Flaška Jaroslav 1954 KVvZ-051-BB KVvZ LIAZ 292,84 292,84
77 Schmaus Tibor 1959 227,52 227,52
78 Polakovič Miroslav 1968 204,00 204,00
79 Bilka Martin, Jr. KVvZ-097-BA FENIX 097 B 154,07 154,07

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom trojboji

Disciplína Pištoľ

Vysvetlivky:
01 a 02 - Prešov, 03 a 04 - Malacky, 05 a 06 - Turany, 07 a 08 - Príbelce, 09 a 10 - SAV Bratislava, 11 a 12 - Košice, 13 a 14 - Hruštín. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 12. októbra v Športovo-streleckom areáli Príbelce, sa kvalifikuje 40 najlepších strelcov v disciplíne Pištoľ a 30 najlepších strelcov v disciplíne Revolver.

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 Σ
1 Jancek Jozef 1971 KVvZ-050-ZA 323 308 341 972
2 Slaničan Marián 1982 KVvZ-050-ZA 311 320 287 317 948
3 Pavlovčík Jozef 1964 KVvZ-030-KE 290 331 294 311 936
4 Kudělka Peter 1987 KVvZ-030-KE 283 304 300 312 916
5 Očkaják Jozef 1984 KVvZ-050-ZA 310 291 311 912
6 Kollárik Miroslav 1964 KVvZ-004-BA 296 287 280 301 884
7 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO 293 280 299 292 884
8 Kollárik Richard 1998 KVvZ-004-BA 297 259 289 285 871
9 Žigray Ondrej 1981 KVvZ-103-TT 275 261 288 303 866
10 Hruška Karol 1954 KVvZ-034-KE 279 304 277 263 860
11 Hojo Augustín 1975 KVvZ-050-ZA 250 258 281 295 834
12 Krankus Dušan 1946 KVvZ-034-KE 271 267 276 263 814
13 Daňo Milan, jr. 1980 KVvZ-002-BA 301 313 614
14 Jurkáček Pavol 1957 KVvZ-090-NR 305 286 591
15 Paluk Karol 1972 KVvZ-111-BA 278 312 590
16 Šimanský Miroslav 1959 KVvZ-069-BA 297 289 586
17 Buberník Štefan 1961 KVvZ-095-BA 291 293 584
18 Denci Daniel 1971 KVvZ-027-KE 286 294 580
19 Surový Ján 1962 KVvZ-017-BA 282 294 576
20 Oravec Juraj 1962 KVvZ-002-BA 288 275 563
21 Ulmann Karel 1950 KVvZ-034-KE 286 273 559
22 Tušík Emil 1952 KVvZ-027-KE 268 290 558
23 Beca Pavol 1967 KVvZ-030-KE 291 266 557
24 Ďurčo Igor 1958 KVvZ-012-BA 272 284 556
25 Daňo Milan, Sr. 1950 KVvZ-002-BA 276 274 550
26 Parízek Peter 1958 KVvZ-001-BA 273 274 547
27 Brunnerová Anna 1999 KVvZ-002-BA 278 268 546
28 Magnus Michal 1960 KVvZ-024-PO 256 284 540
29 Fronko Denis 1985 KVvZ-002-BA 244 293 537
30 Lipovský Eduard 1952 KVvZ-002-BA 255 281 536
31 Junás Ivan 1964 KVvZ-088-TT 258 275 533
32 Horváth Ján 1949 KVvZ-111-BA 267 264 531
33 Gibala Tomáš 1971 KVvZ-034-KE 249 271 520
34 Jurkovičová Zuzana 1955 KVvZ-008-BA 261 255 516
35 Hučko Karol 1956 KVvZ-008-BA 274 242 516
36 Jursa Štefan, Jr. 1977 KVvZ-069-BA 257 252 509
37 Putirka Jozef 1951 KVvZ-099-NR 261 240 501
38 Bystrický Gabriel 1951 KVvZ-008-BA 242 258 500
39 Fortuna Dušan 1952 KVvZ-034-KE 253 244 497
40 Vadina Jozef 1959 KVvZ-024-PO 252 237 489
41 Kalous Zdeněk 1964 KVvZ-018-ZA 247 240 487
42 Rybár Miloslav 1965 KVvZ-008-BA 220 267 487
43 Farský Dušan 1951 KVvZ-002-BA 246 232 478
44 Soják Ervín 1966 KVvZ-103-TT 217 258 475
45 Brugoš Peter 1951 KVvZ-034-KE 233 240 473
46 Priputen Július 1944 KVvZ-024-PO 254 219 473
47 Argaláš Ladislav 1973 KVvZ-002-BA 242 216 458
48 Jursa Štefan, Sr. 1950 KVvZ-069-BA 218 229 447
49 Hirländer Jindřich 1952 KVvZ-111-BA 209 222 431
50 Stromp Gabriel 1969 KVvZ-034-KE 199 228 427
51 Mindeková Jana 1971 KVvZ-018-ZA 194 227 421
52 Kubinec Ján 1983 KVvZ-069-BA 209 195 404
53 Mušák Ivan KVvZ-051-BB 180 178 358
54 Novotný Karel KVvZ-024-PO 132 205 337
55 Hutár Stanislav 1952 KVvZ-088-TT 299 299
56 Hutár Róbert 1979 KVvZ-088-TT 298 298
57 Vrbovský Ľuboš 1974 KVvZ-001-BA 291 291
58 Dolníková Eva 1959 KVvZ-099-NR 291 291
59 Dolinský Ľubomír 1975 KVvZ-034-KE 283 283
60 Seman Milan 1960 KVvZ-034-KE 280 280
61 Minárik Ladislav 1965 KVvZ-099-NR 275 275
62 Prna Jozef 1957 KVvZ-008-BA 270 270
63 Vozár Rastislav 1979 KVvZ-018-ZA 265 265
64 Havalcová Karla 1959 KVvZ-051-BB 255 255
65 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB 251 251
66 Frkáňová Lenka 1983 KVvZ-018-ZA 251 251
67 Ujčeková Viera 1985 KVvZ-018-ZA 249 249
68 Kozlík Boris 1980 KVvZ-065-ZA 247 247
69 Szányi Peter 1976 KVvZ-034-KE 243 243
70 Zábojník Daniel 1978 KVvZ-065-ZA 242 242
71 Nemčík Marek nečlen 240 240
72 Vrábel Anton 1945 KVvZ-024-PO 238 238
73 Hromada Ivan 1956 KVvZ-051-BB 228 228
74 Paracka Juraj 1976 KVvZ-024-PO 226 226
75 Vrbovská Marta 1978 KVvZ-001-BA 220 220
76 Turkovič Igor 1953 KVvZ-069-BA 215 215
77 Orinčák Zdeno 1974 KVvZ-034-KE 210 210
78 Hrčka Igor 1955 KVvZ-002-BA 206 206
79 Pospíšil Vladimír 1983 KVvZ-001-BA 201 201
80 Čillík Igor 1956 KVvZ-024-PO 198 198
81 Hlubeň Ján 1951 KVvZ-034-KE 195 195
82 Szányi Pavol 1982 KVvZ-034-KE 193 193
83 Bisták Michal 1982 KVvZ-103-TT 192 192
84 Čermák Rudolf, Sr. 1954 KVvZ-069-BA 157 157
85 Kiernosz Pavel 1977 KVvZ-034-KE 74 74

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom trojboji

Disciplína Revolver

Vysvetlivky:
01 a 02 - Prešov, 03 a 04 - Malacky, 05 a 06 - Turany, 07 a 08 - Príbelce, 09 a 10 - SAV Bratislava, 11 a 12 - Košice, 13 a 14 - Hruštín. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 12. októbra v Športovo-streleckom areáli Príbelce, sa kvalifikuje 40 najlepších strelcov v disciplíne Pištoľ a 30 najlepších strelcov v disciplíne Revolver.

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 Σ
1 Jancek Jozef 1971 KVvZ-050-ZA 312 323 313 948
2 Očkaják Jozef 1984 KVvZ-050-ZA 280 335 326 941
3 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO 276 287 305 337 929
4 Žigray Ondrej 1981 KVvZ-103-TT 309 293 316 302 927
5 Slaničan Marián 1982 KVvZ-050-ZA 307 297 302 314 923
6 Pavlovčík Jozef 1964 KVvZ-030-KE 304 309 275 258 888
7 Kudělka Peter 1987 KVvZ-030-KE 281 282 310 294 886
8 Kollárik Richard 1998 KVvZ-004-BA 293 288 292 272 873
9 Kollárik Miroslav 1964 KVvZ-004-BA 281 285 290 284 859
10 Hruška Karol 1954 KVvZ-034-KE 277 287 277 282 846
11 Krankus Dušan 1946 KVvZ-034-KE 275 280 271 274 829
12 Hojo Augustín 1975 KVvZ-050-ZA 249 262 269 780
13 Daňo Milan, jr. 1980 KVvZ-002-BA 319 322 641
14 Buberník Štefan 1961 KVvZ-095-BA 299 313 612
15 Oravec Juraj 1962 KVvZ-002-BA 285 296 581
16 Jurkáček Pavol 1957 KVvZ-090-NR 276 303 579
17 Horváth Ján 1949 KVvZ-111-BA 286 285 571
18 Brugoš Peter 1951 KVvZ-034-KE 271 292 563
19 Fronko Denis 1985 KVvZ-002-BA 290 272 562
20 Fortuna Dušan 1962 KVvZ-034-KE 277 282 559
21 Ulmann Karel 1950 KVvZ-034-KE 274 277 551
22 Brunnerová Anna 1999 KVvZ-002-BA 267 283 550
23 Ďurčo Igor 1958 KVvZ-012-BA 285 265 550
24 Surový Ján 1962 KVvZ-017-BA 258 292 550
25 Argaláš Ladislav 1973 KVvZ-002-BA 280 268 548
26 Junás Ivan 1964 KVvZ-088-TT 272 275 547
27 Lipovský Eduard 1952 KVvZ-002-BA 268 273 541
28 Parízek Peter 1958 KVvZ-001-BA 278 254 532
29 Stromp Gabriel 1969 KVvZ-034-KE 249 280 529
30 Kalous Zdeněk 1964 KVvZ-018-ZA 236 292 528
31 Tušík Emil 1952 KVvZ-027-KE 248 269 517
32 Paluk Karol 1972 KVvZ-111-BA 256 257 513
33 Soják Ervín 1966 KVvZ-103-TT 228 270 498
34 Gibala Tomáš 1971 KVvZ-034-KE 239 240 479
35 Priputen Július 1944 KVvZ-024-PO 234 227 461
36 Szikhart Vojtech 1969 KVvZ-001-BA 225 227 452
37 Hučko Karol 1956 KVvZ-008-BA 210 224 434
38 Hirländer Jindřich 1952 KVvZ-111-BA 192 219 411
39 Vrbovský Ľuboš 1974 KVvZ-001-BA 312 312
40 Hutár Róbert 1979 KVvZ-088-TT 311 311
41 Hutár Stanislav 1952 KVvZ-088-TT 307 307
42 Haramia Stanislav 1964 KVvZ-069-BA 306 306
43 Minárik Ladislav 1965 KVvZ-099-NR 299 299
44 Frkáňová Lenka 1984 KVvZ-018-ZA 285 285
45 Dolníková Eva 1959 KVvZ-099-NR 284 284
46 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB 268 268
47 Seman Milan 1960 KVvZ-034-KE 265 265
48 Zábojník Daniel 1978 KVvZ-065-ZA 257 257
49 Szányi Peter 1976 KVvZ-034-KE 256 256
50 Vrbovská Marta 1978 KVvZ-001-BA 242 242
51 Orinčák Zdeno 1974 KVvZ-034-KE 238 238
52 Kozlík Boris 1980 KVvZ-065-ZA 208 208
53 Nemčík Marek nečlen 203 203

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streľbe zo Samonabíjacej zbrane vz. 58

Disciplína Štandard

Vysvetlivky:
01 a 02 - Trnava, 03 a 04 - Vištuk - Hájiček, 05 a 06 - Príbelce, 07 a 08 - Čáčov. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 5. októbra na strelnici v Čáčove, sa kvalifikuje 35 najlepších strelcov v disciplíne Štandard a 15 najlepších strelcov v disciplíne Open.

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 07 08 Σ
1 Gubo Marek 1981 KVvZ-097-BA 274 273 262 265         812
2 Zdichavská Jana 1963 KVvZ-001-BA 274 270 245 263         807
3 Purgat Stanislav 1966 KVvZ-006-BA 273   264 264         801
4 Martišek Peter 1967 KVvZ-077-BA 268 249 254 264         786
5 Haršány Juraj 1979 KVvZ-088-TT 260 252 270           782
6 Ondrovič Jozef 1978 KVvZ-008-BA 256 251 267 255         778
7 Ďurčo Igor 1958 KVvZ-012-BA 260 251 252 261         773
8 Komorowski Henrich 1957 KVvZ-006-BA 265 256 248 231         769
9 Tóth Ján 1953 KVvZ-008-BA 262 268 233 229         763
10 Knies Stanislav 1964 KVvZ-001-BA 248 252 259 251         762
11 Horvát Peter 1979 KVvZ-012-BA 247 207 256 254         757
12 Krajčovič Tomáš 1986 KVvZ-012-BA 246 248 250 258         756
13 Cingel Martin 1974 KVvZ-063-BA 257 249 246 244         752
14 Parízek Peter 1958 KVvZ-001-BA 257 249 245 217         751
15 Hrdlička Beňadik 1994 KVvZ-063-BA 178 230 257 256         743
16 Oravec Juraj st. 1962 KVvZ-002-BA 252 245 218 226         723
17 Šimo Ivan 1966 KVvZ-008-BA 214 258 233 229         720
18 Komorowski Tomáš 1992 KVvZ-006-BA 243 230 227 236         709
19 Vrbovský Luboš 1974 KVvZ-001-BA 206 257 246           709
20 Lipovský Eduard 1952 KVvZ-002-BA 242 212 243 202         697
21 Mikuš Luboš 1963 KVvZ-001-BA   224 211 225         660
22 Hučko Karol 1956 KVvZ-008-BA 225 217 190 205         647
23 Orihel Ivan 1952 KVvZ-006-BA 231 213 180 198         642
24 Berčačin Peter 1948 KVvZ-003-BA 235 226   167         628
25 Algayer Huba 1976 KVvZ-063-BA 107 190 203 216         609
26 Ivanovič Roman 1975 KVvZ-008-BA 168   182 227         577
27 Tóth Marek 2005 KVvZ-008-BA 219 186 167           572
28 Hutár Róbert 1979 KVvZ-088-TT 261 270             531
29 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO 262 267             529
30 Paločko Tomáš 1992 KVvZ-024-PO 264 262             526
31 Kováč Milan 1969 KVvZ-088-TT 256 268             524
32 Jurkáček Pavol 1957 KVvZ-090-NR     268 250         518
33 Surový Ján 1963 KVvZ-017-BA     249 252         501
34 Hrčka Igor 1955 KVvZ-002-BA 171   197 132         500
35 Kvanta Michal 1965 KVvZ-008-BA     248 248         496
36 Daňo Milan, Sr. 1950 KVvZ-002-BA     234 258         492
37 Slašťan Peter 1975 KVvZ-008-BA     241 248         489
38 Stojkovič Roman 1994 KVvZ-063-BA 180 115   193         488
39 Kudelka Peter 1987 KVvZ-030-KE 246 234             480
40 Machalíková Viera 1967 KVvZ-008-BA     254 216         470
41 Obročník Jozef 1961 KVvZ-006-BA     239 221         460
42 Bartoš Pavol 1984 KVvZ-088-TT 229 227             456
43 Vrbovská Marta 1978 KVvZ-001-BA 177 116 158           451
44 Kirth Róbert 1972 KVvZ-077-BA     206 225         431
45 Varšányi Pavel 1971 KVvZ-097-BA     204 223         427
46 Pleva Miroslav 1975 KVvZ-004-BA     193 206         399
47 Parajka Jozef 1953 KVvZ-063-BA     232 160         392
48 Kalivoda Anton 1979 KVvZ-088-TT 206 179             385
49 Stojkovič Patrik 1978 KVvZ-106-BA     188 196         384
50 Azor Marián 1965 KVvZ-091-NR     258           258
51 Knapek Jozef 1948 KVvZ-051-BB   256             256
52 Turic Ladislav 1956 KVvZ-008-BA     252           252
53 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB   250             250
54 Šimko Lukáš 1987 KVvZ-106-BA     242           242
55 Hrčková Kristína 1982 KVvZ-002-BA     239           239
56 Krúžek Jaroslav 1974     235             235
57 Mecka Ján 1965 KVvZ-097-BA     231           231
58 Kubovčík Luboš   KVvZ-088-TT 215               215
59 Flaška Jaroslav 1954 KVvZ-051-BB   208             208
60 Dobšovič Denis 1978 KVvZ-088-TT   201             201
61 Maťaš Štefan 1948 KVvZ-003-BA     199           199
62 Buček Ľuboš 1991 KVvZ-012-BA     193           193
63 Bisták Michal 1982 KVvZ-103-TT 172               172
64 Talacko Daniel 1963 KVvZ-003-BA     158           158
65 Brník Mário   KVvZ-088-TT   139             139
66 Polakovič Miroslav 1968 KVvZ-002-BA       131         131
67 Ušák František 1960 KVvZ-001-BA 121               121
68 Fekonja Róbert     102               102

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streľbe zo Samonabíjacej zbrane vz. 58

Disciplína Open

Vysvetlivky:
01 a 02 - Trnava, 03 a 04 - Vištuk - Hájiček, 05 a 06 - Príbelce, 07 a 08 - Čáčov. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 5. októbra na strelnici v Čáčove, sa kvalifikuje 35 najlepších strelcov v disciplíne Štandard a 15 najlepších strelcov v disciplíne Open.

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 07 08 Σ
1 Haršány Juraj 1979 KVvZ-088-TT 287 271 283           841
2 Žigray Ondrej 1981 KVvZ-103-TT 286 261 281           828
3 Hutár Stanislav 1952 KVvZ-088-TT 272 282 269           823
4 Zdichavská Jana 1963 KVvZ-001-BA 245 274 265 271         810
5 Gubo Marek 1981 KVvZ-097-BA 276 249 266 267         809
6 Horvát Peter 1979 KVvZ-012-BA 270 274 249 263         807
7 Lipovský Eduard 1952 KVvZ-002-BA 273 250 263 265         801
8 Martišek Peter 1967 KVvZ-077-BA 269 266 249 266         801
9 Ondrovič Jozef 1978 KVvZ-008-BA 270 264 223 241         775
10 Krajčovič Tomáš 1986 KVvZ-012-BA 227 244 257 261         762
11 Oravec Juraj, Sr. 1962 KVvZ-002-BA 261 253 244 242         758
12 Orihel Ivan 1952 KVvZ-006-BA 221 243 268 235         746
13 Parízek Peter 1958 KVvZ-001-BA 254 242 240 248         744
14 Komorowski Tomáš 1992 KVvZ-006-BA 268 198 235 240         743
15 Purgat Stanislav 1966 KVvZ-006-BA 248   248 246         742
16 Šimo Ivan 1966 KVvZ-008-BA 238 232 250 249         737
17 Vrbovský Luboš 1974 KVvZ-001-BA 242 229 258           729
18 Knies Stanislav 1964 KVvZ-001-BA 231 249 245 225         725
19 Vrbovská Marta 1978 KVvZ-001-BA 211 235 253           699
20 Mikuš Ľuboš 1963 KVvZ-001-BA   226 196 220         642
21 Hutár Róbert 1979 KVvZ-088-TT 249 276             525
22 Kováč Milan 1969 KVvZ-088-TT 265 254             519
23 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-004-BA 266 253             519
24 Paločko Tomáš 1992 KVvZ-024-PO 260 256             516
25 Kvanta Michal 1965 KVvZ-008-BA     257 244         501
26 Kirth Róbert 1972 KVvZ-077-BA     247 253         500
27 Varšányi Pavel 1971 KVvZ-097-BA     251 247         498
28 Kudelka Peter 1987 KVvZ-030-KE 251 230             481
29 Melicher František 1975 KVvZ-001-BA     229 243         472
30 Haramia Stanislav 1964 KVvZ-069-BA 278               278
31 Foltýn Marián 1956 KVvZ-069-BA 268               268
32 Knápek Jozef 1948 KVvZ-051-BB   263             263
33 Ďurčo Igor 1958 KVvZ-012-BA       259         259
34 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB   256             256
35 Šimanský Miroslav 1959 KVvZ-069-BA 246               246
36 Dobšovič Denis 1978 KVvZ-088-TT 241               241
37 Mecka Ján 1965 KVvZ-097-BA       230         230
38 Blaho Marek 1977       227           227
39 Klačman Rastislav 1975 KVvZ-001-BA 213               213
40 Pleva Miroslav 1975 KVvZ-004-BA       206         206
41 Azor Marián 1965 KVvZ-091-NR     205           205
42 Jurkáček Pavol 1957 KVvZ-090-NR       185         185
43 Flaška Jaroslav 1954 KVvZ-051-BB   170             170
44 Matulak Andrej 1981 KVvZ-001-BA     155           155
45 Hlinčík Luboš 1966 KVvZ-088-TT 129               129
46 Krkoška Marián 1951 KVvZ-106-BA     78           78

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckej súťaži REPIKO

Vysvetlivky:
01 a 02 - VTSÚ Záhorie, 03 a 04 - Príbelce, 05 a 06 - Vištuk - Hájiček, 07 a 08 - Čáčov. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 31. augusta na strelnici Hájiček vo Vištuku sa kvalifikuje 12 najlepších tímov.

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 07 08 Σ
1 Bartovič
Bartovič
Bláha
Ľubomír
Radovan
Vladislav
1972
1982
1956
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
191,36 176,67 158,82 167,26 535,29
2 Duchoslav
Kudělka
Hamadej
Roháľ
Dávid
Peter
Vladimír
Jozef
1985
1987
1967
1978
KVvZ-024-PO
KVvZ-030-KE
KVvZ-030-KE
KVvZ-024-PO
158,91 151,24 94,90 110,40 420,55
3 Kirth
Kirth
Martišek
Róbert, Sr.
Róbert, Jr.
Peter
1972
1991
1967
KVvZ-077-BA
KVvZ-077-BA
KVvZ-077-BA
157,03 157,42 314,45
4 Jurkáček
Andelek
Tóth
Pavol
Milan
Ján
1971
1967
1953
KVvZ-090-NR
KVvV-008-BA
KVvV-008-BA
161,52 150,52 312,04
5 Horvát
Ďurčo
Krajčovič
Peter
Igor
Tomáš
1979
1958
1986
KVvZ-012-BA
KVvZ-012-BA
KVvZ-012-BA
168,55 130,29 298,84
6 Fronko
Maršálek
Obert
Denis
Rastislav
Marek
1975
1972
1984
KVvZ-001-BA
KVvZ-002-BA
KVvZ-002-BA
135,99 149,79 285,78
7 Ušák
Pastrnek
Pastrnek
František
Tomáš
Daniel
1960
1970
1998
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
108,46 87,51 85,25 281,22
8 Purgát
Zdichavská
Komorowski
Stanislav
Jana
Henrich
1966
1963
1957
KVvZ-006-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-006-BA
132,12 122,35 254,47
9 Gábor
Knápek
Flaška
Hromada
Branislav
Jozef
Jaroslav
Ivan
1958
1948
1954
1956
KVvZ-051-BB
KVvZ-051-BB
KVvZ-051-BB
KVvZ-051-BB
87,91 76,05 56,77 220,73
10 Surový
Bláhová
Zajíček
Ján
Andrea
Martin
1963
1971
1974
KVvZ-017-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-017-BA
92,98 119,63 212,61
11 Orihel
Šimo
Martinovič
Ivan
Ivan
Miroslav
1952
1966
-
KVvZ-006-BA
KVvZ-008-BA
ŠKP Bratislava
63,44 72,01 24,21 64,21 199,66
12 Mišley
Vaško
Olexík
Ernest
Peter
Slavomír
1969
1979
1969
SKM Michalovce
SKM Michalovce
DM ARMY Trenčín
4,83 75,42 24,49 80,15 180,06
13 Kvanta
Žamboch
Kadlec
Michal
Vlatimil
Oskar
1965
1954
1965
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
120,06 47,92 167,98
14 Gazdík
Hollý
Szórád
Ladislav
Martin
Dávid
1974
1990
1981
KVvZ-051-BB
KVvZ-051-BB
KVvZ-051-BB
124,84 124,84
15 Martinec
Ondrovič
Božík
Andrej
Jozef
Michal
1976
1978
1974
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
78,95 78,95
16 Parízek
Mouca
Uriča
Peter
Milan
Dušan
1958
1959
1961
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
36,84 5,67 29,79 72,30
17 Hocko
Volar
Krajňanský
Martin
Peter
Peter
1972
-
1967
KVvZ-001-BA
-
KVvZ-001-BA
42,84 25,30 68,14
18 Balázs
Václavík
Čeman
Ladislav
František
Pavel
1953
1963
1955
KVvZ-014-BB
KVvZ-014-BB
KVvZ-014-BB
62,79 62,79
19 Rácz
Rogel
Hlubina
Radovan
Jakub
Tomáš
1992
1992
1989
KVvZ-077-BA
KVvZ-077-BA
KVvZ-077-BA
33,36 28,03 61,39
20 Pleva
Matulák
Káčer
Miroslav
Andrej
Tomáš
1975
1981
-
KVvZ-004-BA
SK MAGNUM
KVvZ-001-BA
25,86 9,12 34,98
21 Jusko
Adam
Uhrin
Patrik
Daniel
Miloš
1979
1969
1969
SKM Michalovce
DM ARMY Trenčín
SKM Michalovce
0,00 31,02 31,02
22 Andeleková
Bolla
Novaský
Oľga
Marián
Vojtech
1971
1970
-
KVvZ-008-BA
-
KVvZ-008-BA
0,18 0,18