Kvalifikácia

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom viacboji

Družstvá

Súbor vo formáte PDFNominácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom viacboji v kategóriách Družstvá aj Jednotlivci

Vysvetlivky:
01 a 02 - VTSÚ Záhorie, 03 a 04 - Príbelce, 05 a 06 - Michalovce. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 14. septembra na strelnici v Turanoch, sa kvalifikuje v kategórii Muži 14 najlepších družstiev a 6 najlepších jednotlivcov nezaradených do družstiev. V kategórii Ženy sa kvalifikujú 3 najlepšie družstvá a päť jednotlivkýň.

Muži (Zmiešané)

# Tím Členovia tímu Klub 01 02 03 04 05 06 Σ
1 Hruštín Jancek Jozef, Očkaják Jozef, Slaničan Marián KVvZ-050-ZA 1643,63 1608,75 1661,91 4914,29
2 Prešov Duchoslav Dávid, Paločko Tomáš, Halecký Miloš, Paracka Juraj, Priputen Július KVvZ-024-PO 1584,25 1482,39 1582,48 1658,64 1601,05 1329,68 4843,94
3 BA 001 A++ Bartovič Ľubomír, Bartovič Radovan, Bláha Vladislav KVvZ-001-BA 1660,14 1593,40 1588,45 1515,51 4841,99
4 FOX 008 A Tóth Ján, Kukučka Viktor, Slašťan Peter, Andelek Milan KVvZ-008-BA 1478,35 1591,29 1607,67 1585,32 4784,28
5 Michalovce Hamadej Vladimír, Hamadej Matej, Beca Pavol KVvZ-030-KE 1564,50 1560,38 1516,97 1547,60 1578,67 1524,10 4703,55
6 Rača Martišek Peter, Kirth Róbert Sr., Zacharda Karol KVvZ-077-BA 1543,16 1485,17 1468,77 1529,34 4557,67
7 018 Turany Dargaj Róbert, Mertl Zdenko, Frkáňová Lenka KVvZ-018-BA 1489,36 1458,87 1562,88 1477,02 4529,26
8 FOX 008 B Martinec Andrej, Ondrovič Jozef, Božík Michal KVvZ-008-BA 1433,39 1436,13 1529,27 1549,21 4514,61
9 KVvZ LIAZ Knápek Jozef, Gábor Branislav, Flaška Jaroslav, Hromada Ivan KVvZ-051-BB 1343,43 1534,39 1562,45 4440,27
10 034 Košice Brugoš Peter, Hruška Karol, Imrichová Slávka, Krankus Dušan KVvZ-034-KE 1319,00 1449,37 1454,87 1475,35 4379,59
11 MEXIKO A Purgat Stanislav, Komorowski Henrich, Komorowski Tomáš KVvZ-006-BA 1508,77 1407,23 1455,69 1403,51 4371,69
12 BA 001 B Zdichavská Jana, Parízek Peter, Knies Stanislav KVvZ-001-BA 1369,48 1464,50 1485,96 1413,25 4363,71
13 Budmerice A Cingel Martin, Oťapka Martin, Neščák Stanislav, Neščák Michal KVvZ-063-BA 1447,93 1469,91 1356,75 1387,54 4305,38
14 Slavošovce 2 Kolodziejský Michal, Rohár Slavomír, Rohár Marcel, Leng Ján, Fataš Peter KVvZ-093-KE 1223,75 1370,63 1385,46 1377,51 1394,62 1520,14 4300,22
15 FENIX 097 A Mecka Ján, Varšányi Pavel, Gubo Marek KVvZ-097-BA 1435,32 1400,83 1421,29 1405,92 4262,53
16 KVvZ Martin Andrejuv Martin, Chribik Ľubomír, Kyška Jaroslav, Sloboda Miroslav KVvZ-019-ZA 1260,07 1227,85 1186,62 1330,07 3817,99
17 FENIX 097 B Preisingerová Katarína, Bilka Martin, Bilka Martin Jr. KVvZ-097-BA 635,16 635,16
18 Slavošovce 1 Leng Ján, Meixner Erhart, Fataš Peter KVvZ-093-KE 1322,12 1373,53 1362,92 1214,13 DQ

Ženy

# Tím Členovia tímu Klub 01 02 03 04 05 06 Σ
1 FOX 008 F Andeleková Oľga, Machalíková Viera, Machalíková Zuzana, Zemanovská Monika KVvZ-008-BA 1382,46 1438,55 1487,23 1404,53 4330,31
2 BA 002 Ž Šimeková Zuzana, Kopecká Beáta, Hrčková Kristína, Jankovičová Alena KVvZ-002-BA 1317,37 1355,27 1295,65 3968,29
3 Budmerice B Iliťová Michaela, Cingelová Kristína, Gašparovičová Dana KVvZ-063-BA 1231,41 1239,68 1083,71 3554,80

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom viacboji

Jednotlivci

Súbor vo formáte PDFNominácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom viacboji v kategóriách Družstvá aj Jednotlivci

Vysvetlivky:
01 a 02 - VTSÚ Záhorie, 03 a 04 - Príbelce, 05 a 06 - Michalovce. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 14. septembra na strelnici v Turanoch, sa kvalifikuje v kategórii Muži 14 najlepších družstiev a 6 najlepších jednotlivcov nezaradených do družstiev. V kategórii Ženy sa kvalifikujú 3 najlepšie družstvá a päť jednotlivkýň.
Najlepšie výkony sezóny:
Ženy: 425,77 - Andeleková Oľga
Muži: 467,60 - Bartovič Ľubomír

Muži

# Priezvisko Meno Nar. Klub Tím 01 02 03 04 05 06 Σ
1 Bartovič Ľubomír 1972 KVvZ-001-BA BA 001 A++ 467,60 414,00 450,89 429,87 1348,36
2 Hamadej Vladimír 1967 KVvZ-030-KE Michalovce 438,15 407,30 408,12 453,38 410,52 445,85 1337,38
3 Bartovič Radovan 1982 KVvZ-001-BA BA 001 A++ 440,76 426,08 442,08 441,73 1324,57
4 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO Prešov 433,20 401,03 442,20 441,90 404,95 1317,30
5 Halecký Miloš 1978 KVvZ-024-PO Prešov 434,59 442,36 438,72 435,74 1316,82
6 Mertl Zdeno 1971 KVvZ-018-ZA 018 Turany 408,07 445,51 437,97 429,52 1313,00
7 Jancek Jozef 1971 KVvZ-050-ZA Hruštín 450,74 414,02 443,98 1308,74
8 Dargaj Róbert 1976 KVvZ-018-ZA 018 Turany 430,68 425,05 431,17 412,53 436,08 399,53 1297,93
9 Očkaják Jozef 1984 KVvZ-050-ZA Hruštín 437,18 429,23 430,15 1296,56
10 Purgat Stanislav 1966 KVvZ-006-BA MEXIKO A 416,32 421,85 424,06 445,90 1291,81
11 Beca Pavol 1967 KVvZ-030-KE Michalovce 414,25 413,00 424,79 422,82 428,01 434,57 1287,37
12 Martišek Peter 1967 KVvZ-077-BA Rača 413,77 404,16 428,62 441,64 1284,03
13 Tóth Ján 1953 KVvZ-008-BA FOX 008 A 412,37 427,90 435,68 404,35 1275,95
14 Kukučka Viktor 1975 KVvZ-008-BA FOX 008 A 412,40 411,52 422,24 425,18 1259,82
15 Paločko Tomáš 1992 KVvZ-024-PO Prešov 416,46 395,25 386,56 406,00 423,33 375,13 1245,79
16 Komorowski Henrich 1957 KVvZ-006-BA MEXIKO A 410,05 398,41 418,15 416,98 1245,18
17 Slaničan Marián 1982 KVvZ-050-ZA Hruštín 393,21 420,50 425,28 1238,99
18 Cingel Martin 1974 KVvZ-063-BA Budmerice A 421,57 379,72 431,27 379,19 1232,56
19 Horvát Peter 1979 KVvZ-012-BA 406,37 431,15 388,24 69,82 1225,76
20 Baboš Tomáš 1999 KVvZ-030-KE 398,46 418,77 395,43 408,14 1225,37
21 Paracka Juraj 1976 KVvZ-024-PO Prešov 374,29 374,47 416,52 433,85 1224,84
22 Hamadej Matej 1965 KVvZ-030-KE Michalovce 382,10 425,08 414,06 346,40 383,89 328,68 1223,03
23 Andelek Milan 1967 KVvZ-008-BA FOX 008 A 419,98 376,87 374,75 425,79 1222,64
24 Mecka Ján 1965 KVvZ-097-BA FENIX 097 A 419,48 420,43 371,72 338,79 1211,63
25 Kirth Róbert, Sr. 1972 KVvZ-077-BA Rača 420,15 385,48 394,34 396,92 1211,41
26 Meixner Erhart 1951 KVvZ-093-KE Slavošovce 1 402,89 350,66 420,65 386,38 1209,92
27 Kvanta Michal 1965 KVvZ-008-BA 400,43 397,64 375,53 409,63 1207,70
28 Knápek Jozef 1948 KVvZ-051-BB KVvZ LIAZ 408,05 405,72 384,76 1198,53
29 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB KVvZ LIAZ 387,54 401,04 408,25 1196,83
30 Varšányi Pavel 1971 KVvZ-097-BA FENIX 097 A 372,95 404,63 375,07 416,59 1196,29
31 Ondrovič Jozef 1978 KVvZ-008-BA FOX 008 B 386,81 373,20 396,26 410,38 1193,45
32 Leng Ján 1952 KVvZ-093-KE Slavošovce 1 399,44 366,16 328,77 355,85 388,65 404,88 1192,97
33 Hruška Karol 1954 KVvZ-034-KE Košice 356,35 399,96 405,20 387,55 1192,71
34 Gubo Marek 1981 KVvZ-097-BA FENIX 097 A 367,89 305,77 412,00 400,54 1180,43
35 Kudělka Peter 1987 KVvZ-030-KE 332,50 338,04 423,56 351,54 345,28 403,33 1178,43
36 Martinec Andrej 1976 KVvZ-008-BA FOX 008 B 372,39 432,08 371,11 373,14 1177,61
37 Božík Michal 1974 KVvZ-008-BA FOX 008 B 329,19 315,85 424,40 420,69 1174,28
38 Brugoš Peter 1951 KVvZ-034-KE Košice 376,67 359,98 375,65 420,46 1172,78
39 Parízek Peter 1958 KVvZ-001-BA BA 001 B 393,80 333,14 396,40 379,25 1169,45
40 Kolodziejský Michal 1984 KVvZ-093-KE Slavošovce 2 367,96 355,60 396,87 398,34 1163,17
41 Bláha Vladislav 1956 KVvZ-001-BA BA 001 A++ 406,78 393,32 335,48 343,91 1144,01
42 Knies Stanislav 1964 KVvZ-001-BA BA 001 B 389,20 337,87 370,08 384,34 1143,62
43 Rohár Slavomír 1971 KVvZ-093-KE Slavošovce 2 303,41 365,97 365,96 343,86 384,40 392,45 1142,82
44 Krankus Dušan 1946 KVvZ-034-KE Košice 378,76 389,43 355,27 367,34 1135,53
45 Andrejuv Martin 1971 KVvZ-019-ZA KVvZ Martin 383,70 305,19 349,83 359,29 1092,82
46 Fataš Peter 1959 KVvZ-093-KE Slavošovce 1 354,79 337,96 343,50 296,90 364,94 372,81 1092,54
47 Sloboda Miroslav 1972 KVvZ-019-ZA 377,06 350,45 307,69 361,55 1089,06
48 Kalous Zdenek 1964 KVvZ-018-ZA 341,64 393,58 345,30 1080,52
49 Slašťan Peter 1975 KVvZ-008-BA FOX 008 A 308,47 390,47 374,42 1073,36
50 Komorowski Tomáš 1992 KVvZ-006-BA MEXIKO A 367,40 343,22 338,48 360,63 1071,25
51 Zacharda Karol 1973 KVvZ-077-BA Rača 334,24 376,78 270,81 353,28 1064,30
52 Neščák Stanislav 1964 KVvZ-063-BA Budmerice A 351,03 367,02 333,76 319,34 1051,81
53 Kyška Jaroslav 1957 KVvZ-019-ZA KVvZ Martin 327,37 351,06 364,10 324,23 1042,53
54 Rohár Marcel 1994 KVvZ-093-KE Slavošovce 2 342,38 319,06 297,63 285,31 959,07
55 Flaška Jaroslav 1954 KVvZ-051-BB KVvZ LIAZ 292,84 348,16 273,66 914,66
56 Čeman Pavel 1955 KVvZ-014-BB 411,34 442,53 853,87
57 Hromada Ivan 1956 KVvZ-051-BB KVvZ LIAZ 390,13 409,44 799,57
58 Škandera Štefan 1948 KVvZ-019-ZA 272,27 312,05 211,32 194,21 795,64
59 Daňo Milan, Sr. 1950 KVvZ-002-BA 380,11 406,22 786,33
60 Fortuna Dušan 1962 KVvZ-034-KE 379,16 396,84 776,00
61 Oťapka Martin 1974 KVvZ-063-BA Budmerice A 375,33 393,17 768,50
62 Zajíček Martin 1974 KVvZ-017-BA 385,44 368,63 754,07
63 Bajuz Radovan 1990 ? 368,71 370,30 739,01
64 Neščák Michal 1996 KVvZ-063-BA Budmerice A 366,72 329,01 695,73
65 Chribik Ľubomír 1959 KVvZ-019-ZA KVvZ Martin 339,00 346,60 685,60
66 Konček Juraj 1985 ? 307,69 327,78 635,47
67 Bilka Martin 1982 KVvZ-097-BA FENIX 097 B 297,16 301,67 598,83
68 Hurčik Gabriel 1951 ? 282,22 294,45 576,67
69 Macháček Radomír 1968 KVvZ-006-BA 322,39 249,25 571,64
70 Andrejko Peter 1982 ? 293,47 236,61 530,08
71 Uriča Dušan 1961 KVvZ-001-BA 260,78 224,00 484,78
72 Krankus Richard 1981 KVvZ-034-KE 221,83 227,56 449,39
73 Koša Eduard 1960 KVvZ-019-ZA 188,53 213,62 402,15
74 Mouca Milan 1954 KVvZ-001-BA 195,00 203,00 398,00
75 Šuško Ondrej 1975 ? 381,70 381,70
76 Fehér Alexander 1951 ? 374,67 374,67
77 Stromp Gabriel 1969 KVvZ-034-KE 374,40 374,40
78 Fehér Igor 1975 ? 365,63 365,63
79 Andrejko Michal 1960 ? 333,53 333,53
80 Novaský Vojtech 1988 KVvZ-008-BA 329,26 329,26
81 Obročník Jozef 1961 KVvZ-006-BA 293,87 293,87
82 Pavlík Vladimír 1951 KVvZ-014-BB 288,94 288,94
83 Priputen Július 1944 KVvZ-024-PO Prešov 270,70 270,70
84 Schmaus Tibor 1959 ? 227,52 227,52
85 Polakovič Miroslav 1968 ? 204,00 204,00
86 Andrejko Michal 1991 ? 202,93 202,93
87 Bilka Martin, Jr. ? KVvZ-097-BA FENIX 097 B 154,07 154,07
88 Čeklovský Vladimír 1964 ? 129,81 129,81

Ženy

# Priezvisko Meno Nar. Klub Tím 01 02 03 04 05 06 Σ
1 Zdichavská Jana 1963 KVvZ-001-BA BA 001 B 336,48 418,49 394,48 424,66 1237,63
2 Machalíková Zuzana 1976 KVvZ-008-BA FOX 008 F 358,38 397,09 422,98 413,54 1233,61
3 Andeleková Oľga 1971 KVvZ-008-BA FOX 008 F 397,93 366,57 425,77 380,93 1204,63
4 Šimeková Zuzana 1980 KVvZ-002-BA BA 002 Ž 374,34 406,12 388,47 1168,93
5 Ujčeková Viera 1985 KVvZ-018-ZA 393,80 407,85 357,57 1159,22
6 Imrichová Slávka 1968 KVvZ-034-KE Košice 360,98 307,31 350,09 395,63 1106,70
7 Frkáňová Lenka 1983 KVvZ-018-ZA 018 Turany 365,61 303,31 378,74 334,97 1079,32
8 Cingelová Kristína 1989 KVvZ-063-BA Budmerice B 329,20 379,29 349,56 1058,05
9 Kopecká Beáta 1981 KVvZ-002-BA BA 002 Ž 383,02 325,47 301,78 1010,27
10 Mindeková Jana 1971 KVvZ-018-ZA 323,29 312,17 349,11 280,88 984,57
11 Kalousová Ingrid 1970 KVvZ-018-ZA 317,50 351,42 269,17 938,09
12 Machalíková Viera 1967 KVvZ-008-BA FOX 008 F 371,15 389,89 761,04
13 Iliťová Michaela 1992 KVvZ-063-BA Budmerice B 383,83 357,86 741,69
14 Zemanovská Monika 1975 KVvZ-008-BA FOX 008 F 338,48 360,06 698,54
15 Jankovičová Alena 1978 KVvZ-002-BA BA 002 Ž 323,68 305,40 629,08
16 Gašparovičová Dana 1991 KVvZ-063-BA Budmerice B 218,38 277,53 495,91
17 Preisingerová Katarína 1982 KVvZ-097-BA FENIX 097 B 146,43 218,80 365,23
18 Hrčková Kristína 1982 KVvZ-002-BA BA 002 Ž 322,51 322,51
19 Sasková Veronika 1990 KVvZ-063-BA Budmerice B 158,00 158,00

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom trojboji

Disciplína Pištoľ

Vysvetlivky:
01 a 02 - Prešov, 03 a 04 - Malacky, 05 a 06 - Turany, 07 a 08 - Príbelce, 09 a 10 - SAV Bratislava, 11 a 12 - Košice, 13 a 14 - Hruštín. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 12. októbra v Športovo-streleckom areáli Príbelce, sa kvalifikuje 40 najlepších strelcov v disciplíne Pištoľ a 30 najlepších strelcov v disciplíne Revolver.
Najlepšie výkony sezóny:
Ženy: 297 - Dolníková Eva
Muži: 341 - Jancek Jozef

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 Σ
1 Jancek Jozef 1971 KVvZ-050-ZA 323 308 341 972
2 Pavlovčík Jozef 1964 KVvZ-030-KE 290 331 294 311 319 309 961
3 Slaničan Marián 1982 KVvZ-050-ZA 311 320 287 317 292 304 948
4 Daňo Milan, jr. 1980 KVvZ-002-BA 301 313 319 299 933
5 Baboš Tomáš 1990 KVvZ-030-KE 299 283 318 316 933
6 Očkaják Jozef 1984 KVvZ-050-ZA 310 291 311 304 925
7 Kollárik Miroslav 1964 KVvZ-004-BA 296 287 280 301 319 281 291 292 285 282 916
8 Kudělka Peter 1987 KVvZ-030-KE 283 304 300 312 279 292 916
9 Žigray Ondrej 1981 KVvZ-103-TT 275 261 288 303 312 301 279 916
10 Hruška Karol 1954 KVvZ-034-KE 279 304 277 263 280 312 290 291 907
11 Jurkáček Pavol 1957 KVvZ-090-NR 305 286 310 291 906
12 Denci Daniel 1971 KVvZ-027-KE 286 294 283 310 890
13 Kollárik Richard 1998 KVvZ-004-BA 297 259 289 285 258 275 272 283 278 303 889
14 Buberník Štefan 1961 KVvZ-095-BA 291 293 300 884
15 Surový Ján 1962 KVvZ-017-BA 282 294 305 285 884
16 Paluk Karol 1972 KVvZ-111-BA 278 312 285 287 884
17 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO 293 280 299 292 290 275 262 287 884
18 Fronko Denis 1985 KVvZ-002-BA 244 293 293 297 883
19 Dolníková Eva 1959 KVvZ-099-NR 291 269 291 297 879
20 Hutár Dušan 1963 KVvZ-103-TT 297 296 279 872
21 Oravec Juraj 1962 KVvZ-002-BA 288 275 287 295 272 277 870
22 Tušík Emil 1952 KVvZ-027-KE 268 290 284 273 291 289 870
23 Hutár Stanislav 1952 KVvZ-088-TT 299 286 284 283 869
24 Ulmann Karel 1950 KVvZ-034-KE 286 273 293 284 271 276 863
25 Hojo Augustín 1975 KVvZ-050-ZA 250 258 281 295 281 284 268 860
26 Beca Pavol 1967 KVvZ-030-KE 291 266 280 279 850
27 Seman Milan 1960 KVvZ-034-KE 280 263 305 848
28 Hučko Karol 1956 KVvZ-008-BA 274 242 284 287 845
29 Ďurčo Igor 1958 KVvZ-012-BA 272 284 276 269 832
30 Brunnerová Anna 1999 KVvZ-002-BA 278 268 261 286 832
31 Krankus Dušan 1946 KVvZ-034-KE 271 267 276 263 275 274 255 278 829
32 Lipovský Eduard 1952 KVvZ-002-BA 255 281 245 293 829
33 Minárik Ladislav 1965 KVvZ-099-NR 275 273 278 826
34 Daňo Milan, Sr. 1950 KVvZ-002-BA 276 274 275 253 825
35 Frkáňová Lenka 1983 KVvZ-018-ZA 251 293 278 822
36 Parízek Peter 1958 KVvZ-001-BA 273 274 266 266 813
37 Paločko Tomáš 1992 KVvZ-024-PO 265 276 258 268 809
38 Bystrický Gabriel 1951 KVvZ-008-BA 242 258 280 270 808
39 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB 251 285 264 800
40 Knies Stanislav 1964 KVvZ-001-BA 240 239 287 272 799
41 Horváth Ján 1949 KVvZ-111-BA 267 264 267 798
42 Junás Ivan 1964 KVvZ-088-TT 258 275 250 256 263 796
43 Némethy Peter 1943 KVvZ-019-ZA 262 238 252 277 791
44 Brugoš Peter 1951 KVvZ-034-KE 233 240 262 255 247 274 791
45 Putirka Jozef 1951 KVvZ-099-NR 261 240 255 274 790
46 Fortuna Dušan 1952 KVvZ-034-KE 253 244 252 229 276 256 785
47 Argaláš Ladislav 1973 KVvZ-002-BA 242 216 256 261 759
48 Vadina Jozef 1959 KVvZ-024-PO 252 237 262 243 757
49 Priputen Július 1944 KVvZ-024-PO 254 219 241 252 233 224 747
50 Rybár Miloslav 1965 KVvZ-008-BA 220 267 251 220 738
51 Hromada Ivan 1956 KVvZ-051-BB 228 245 234 707
52 Farský Dušan 1951 KVvZ-002-BA 246 232 200 223 701
53 Stromp Gabriel 1969 KVvZ-034-KE 199 228 257 684
54 Hirländer Jindřich 1952 KVvZ-111-BA 209 222 239 209 670
55 Pospíšil Vladimír 1983 KVvZ-001-BA 201 230 219 650
56 Vrbovský Ľuboš 1974 KVvZ-001-BA 291 301 592
57 Šimanský Miroslav 1959 KVvZ-069-BA 297 289 586
58 Matúš Michal 1982 KVvZ-004-BA 289 275 564
59 Matúš Dušan 1953 KVvZ-004-BA 287 269 556
60 Magnus Michal 1960 KVvZ-024-PO 256 284 540
61 Šimeková Zuzana 1980 KVvZ-002-BA 284 255 539
62 Babic Pavel 1966 KVvZ-014-BB 251 269 520
63 Gibala Tomáš 1971 KVvZ-034-KE 249 271 520
64 Jurkovičová Zuzana 1955 KVvZ-008-BA 261 255 516
65 Jursa Štefan, Jr. 1977 KVvZ-069-BA 257 252 509
66 Ihnát Michal 1947 KVvZ-027-KE 258 251 509
67 Azór Marián 1965 KVvZ-091-NR 241 254 495
68 Knápek Jozef 1948 KVvZ-051-BB 235 254 489
69 Kalous Zdeněk 1964 KVvZ-018-ZA 247 240 487
70 Flaška Jaroslav 1954 KVvZ-051-BB 243 243 486
71 Soják Ervín 1966 KVvZ-103-TT 217 258 475
72 Kiernosz Pavol 1977 KVvZ-034-KE 74 172 222 468
73 Tomaškin Ján 1950 KVvZ-051-BB 214 241 455
74 Orinčák Zdeno 1974 KVvZ-034-KE 210 244 454
75 Hrčka Igor 1955 KVvZ-002-BA 206 247 453
76 Vrbovská Marta 1978 KVvZ-001-BA 220 229 449
77 Hubík Štefan 1949 KVvZ-003-BA 235 214 449
78 Jursa Štefan, Sr. 1950 KVvZ-069-BA 218 229 447
79 Mindeková Jana 1971 KVvZ-018-ZA 194 227 421
80 Kubinec Ján 1983 KVvZ-069-BA 209 195 404
81 Bisták Michal 1982 KVvZ-103-TT 192 167 359
82 Mušák Ivan KVvZ-051-BB 180 178 358
83 Novotný Karel KVvZ-024-PO 132 205 337
84 Dolník Matej 1991 KVvZ-099-NR 333 333
85 Hutár Róbert 1979 KVvZ-088-TT 298 298
86 Dolinský Ľubomír 1975 KVvZ-034-KE 283 283
87 Tiža Ján 1956 KVvZ-027-KE 275 275
88 Čeman Pavel 1955 KVvZ-014-BB 272 272
89 Prna Jozef 1957 KVvZ-008-BA 270 270
90 Hrčková Kristína 1982 KVvZ-002-BA 265 265
91 Vozár Rastislav 1979 KVvZ-018-ZA 265 265
92 Václavík František 1963 KVvZ-014-BB 257 257
93 Havalcová Karla 1959 KVvZ-051-BB 255 255
94 Ujčeková Viera 1985 KVvZ-018-ZA 249 249
95 Kozlík Boris 1980 KVvZ-065-ZA 247 247
96 Szányi Peter 1976 KVvZ-034-KE 243 243
97 Zábojník Daniel 1978 KVvZ-065-ZA 242 242
98 Nemčík Marek nečlen 240 240
99 Vrábel Anton 1945 KVvZ-024-PO 238 238
100 Paracka Juraj 1976 KVvZ-024-PO 226 226
101 Turkovič Igor 1953 KVvZ-069-BA 215 215
102 Pavlík Vladimír 1951 KVvZ-014-BB 202 202
103 Polakovič Miroslav 1968 KVvZ-002-BA 201 201
104 Krajčovič Tomáš 1986 KVvZ-012-BA 200 200
105 Čillík Igor 1956 KVvZ-024-PO 198 198
106 Hlubeň Ján 1951 KVvZ-034-KE 195 195
107 Szányi Pavol 1982 KVvZ-034-KE 193 193
108 Čermák Rudolf, Sr. 1954 KVvZ-069-BA 157 157
109 Abramčuk Matej 1994 KVvZ-034-KE 156 156
110 Tauber Miroslav 1959 KVvZ-103-TT 126 126

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckom trojboji

Disciplína Revolver

Vysvetlivky:
01 a 02 - Prešov, 03 a 04 - Malacky, 05 a 06 - Turany, 07 a 08 - Príbelce, 09 a 10 - SAV Bratislava, 11 a 12 - Košice, 13 a 14 - Hruštín. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 12. októbra v Športovo-streleckom areáli Príbelce, sa kvalifikuje 40 najlepších strelcov v disciplíne Pištoľ a 30 najlepších strelcov v disciplíne Revolver.
Najlepšie výkony sezóny:
Ženy: 308 - Šimeková Zuzana
Muži: 337 - Duchoslav Dávid

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 Σ
1 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO 276 287 305 337 297 325 279 305 967
2 Daňo Milan, jr. 1980 KVvZ-002-BA 319 322 322 284 963
3 Očkaják Jozef 1984 KVvZ-050-ZA 280 335 326 298 959
4 Jurkáček Pavol 1957 KVvZ-090-NR 276 303 318 328 949
5 Jancek Jozef 1971 KVvZ-050-ZA 312 323 313 948
6 Slaničan Marián 1982 KVvZ-050-ZA 307 297 302 314 313 316 943
7 Žigraj Ondrej 1981 KVvZ-103-TT 309 293 316 302 313 313 300 942
8 Kudělka Peter 1987 KVvZ-030-KE 281 282 310 294 309 310 929
9 Baboš Tomáš 1990 KVvZ-030-KE 290 312 290 326 928
10 Buberník Štefan 1961 KVvZ-095-BA 299 313 306 918
11 Pavlovčík Jozef 1964 KVvZ-030-KE 304 309 275 258 287 297 910
12 Hutár Stanislav 1952 KVvZ-088-TT 307 294 301 283 902
13 Paločko Tomáš 1992 KVvZ-024-PO 300 283 286 308 894
14 Kollárik Miroslav 1964 KVvZ-004-BA 281 285 290 284 281 268 278 304 298 291 893
15 Minárik Ladislav 1965 KVvZ-099-NR 299 292 301 892
16 Fronko Denis 1985 KVvZ-002-BA 290 272 313 281 884
17 Surový Ján 1962 KVvZ-017-BA 258 292 276 316 884
18 Ďurčo Igor 1958 KVvZ-012-BA 285 265 305 292 882
19 Hutár Dušan 1963 KVvZ-103-TT 302 298 280 880
20 Oravec Juraj 1962 KVvZ-002-BA 285 296 290 292 274 290 878
21 Ulmann Karel 1950 KVvZ-034-KE 274 277 279 304 295 277 878
22 Kollárik Richard 1998 KVvZ-004-BA 293 288 292 272 261 291 281 270 278 293 878
23 Hruška Karol 1954 KVvZ-034-KE 277 287 277 282 272 283 298 291 876
24 Brunnerová Anna 1999 KVvZ-002-BA 267 283 298 295 876
25 Beca Pavol 1967 KVvZ-030-KE 292 284 299 875
26 Hojo Augustín 1975 KVvZ-050-ZA 249 262 269 292 289 286 867
27 Brugoš Peter 1951 KVvZ-034-KE 271 292 283 285 257 277 860
28 Frkáňová Lenka 1984 KVvZ-018-ZA 285 286 280 851
29 Knies Stanislav 1964 KVvZ-001-BA 266 282 291 278 851
30 Dolníková Eva 1959 KVvZ-099-NR 284 289 274 271 847
31 Seman Milan 1960 KVvZ-034-KE 265 287 295 847
32 Parízek Peter 1958 KVvZ-001-BA 278 254 287 278 843
33 Lipovský Eduard 1952 KVvZ-002-BA 268 273 297 252 271 257 841
34 Junás Ivan 1964 KVvZ-088-TT 272 275 291 263 252 838
35 Horváth Ján 1949 KVvZ-111-BA 286 285 266 837
36 Stromp Gabriel 1969 KVvZ-034-KE 249 280 306 835
37 Krankus Dušan 1946 KVvZ-034-KE 275 280 271 274 262 268 260 250 829
38 Fortuna Dušan 1962 KVvZ-034-KE 277 282 264 251 823
39 Hučko Karol 1956 KVvZ-008-BA 210 224 290 298 812
40 Argaláš Ladislav 1973 KVvZ-002-BA 280 268 237 263 811
41 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB 268 274 264 806
42 Tušík Emil 1952 KVvZ-027-KE 248 269 257 230 244 255 781
43 Némethy Peter 1943 KVvZ-019-ZA 223 263 243 272 778
44 Priputen Július 1944 KVvZ-024-PO 234 227 247 209 229 206 710
45 Szikhart Vojtech 1969 KVvZ-001-BA 225 227 242 239 708
46 Vrbovský Ľuboš 1974 KVvZ-001-BA 312 306 618
47 Šimeková Zuzana 1980 KVvZ-002-BA 281 308 589
48 Maršálek Rastislav 1972 KVvZ-001-BA 281 283 564
49 Matúš Michal 1982 KVvZ-004-BA 260 290 550
50 Kalous Zdeněk 1964 KVvZ-018-ZA 236 292 528
51 Vrbovská Marta 1978 KVvZ-001-BA 242 280 522
52 Paluk Karol 1972 KVvZ-111-BA 256 257 513
53 Knápek Jozef 1948 KVvZ-051-BB 272 232 504
54 Orinčák Zdeno 1974 KVvZ-034-KE 238 261 499
55 Soják Ervín 1966 KVvZ-103-TT 228 270 498
56 Gibala Tomáš 1971 KVvZ-034-KE 239 240 479
57 Hirländer Jindřich 1952 KVvZ-111-BA 192 219 411
58 Hutár Róbert 1979 KVvZ-088-TT 311 311
59 Daňo Milan, Sr. 1950 KVvZ-002-BA 307 307
60 Haramia Stanislav 1964 KVvZ-069-BA 306 306
61 Dolník Matej 1991 KVvZ-099-NR 305 305
62 Čeman Pavel 1955 KVvZ-014-BB 292 292
63 Zábojník Daniel 1978 KVvZ-065-ZA 257 257
64 Szányi Peter 1976 KVvZ-034-KE 256 256
65 Václavík František 1963 KVvZ-014-BB 252 252
66 Hrčka Igor 1955 KVvZ-002-BA 248 248
67 Farský Dušan 1951 KVvZ-002-BA 223 223
68 Pavlík Vladimír 1951 KVvZ-014-BB 222 222
69 Kozlík Boris 1980 KVvZ-065-ZA 208 208
70 Nemčík Marek nečlen 203 203
71 Kiernosz Pavol 1977 KVvZ-034-KE 170 170
72 Tauber Miroslav 1959 KVvZ-103-TT 167 167

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streľbe zo Samonabíjacej zbrane vz. 58

Disciplína Štandard

Vysvetlivky:
01 a 02 - Trnava, 03 a 04 - Vištuk - Hájiček, 05 a 06 - Príbelce, 07 a 08 - Čáčov. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 5. októbra na strelnici v Čáčove, sa kvalifikuje 35 najlepších strelcov v disciplíne Štandard a 15 najlepších strelcov v disciplíne Open.
Najlepšie výkony sezóny:
Ženy: 274 - Zdichavská Jana
Muži: 279 - Duchoslav Dávid

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 07 08 Σ
1 Gubo Marek 1981 KVvZ-097-BA 274 273 262 265 273 261 271 265 820
2 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-024-PO 262 267 279 270 816
3 Zdichavská Jana 1963 KVvZ-001-BA 274 270 245 263 261 807
4 Purgat Stanislav 1966 KVvZ-006-BA 273 264 264 268 805
5 Tóth Ján 1953 KVvZ-008-BA 262 268 233 229 270 800
6 Jurkáček Pavol 1957 KVvZ-090-NR 268 250 263 267 798
7 Paločko Tomáš 1992 KVvZ-024-PO 264 262 264 268 796
8 Hutár Róbert 1979 KVvZ-088-TT 261 270 263 794
9 Haršány Juraj 1979 KVvZ-088-TT 260 252 270 253 264 794
10 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB 250 261 277 788
11 Martišek Peter 1967 KVvZ-077-BA 268 249 254 264 255 256 788
12 Ďurčo Igor 1958 KVvZ-012-BA 260 251 252 261 264 247 785
13 Krajčovič Tomáš 1986 KVvZ-012-BA 246 248 250 258 268 255 781
14 Ondrovič Jozef 1978 KVvZ-008-BA 256 251 267 255 257 780
15 Knies Stanislav 1964 KVvZ-001-BA 248 252 259 251 267 230 778
16 Komorowski Henrich 1957 KVvZ-006-BA 265 256 248 231 245 769
17 Vrbovský Luboš 1974 KVvZ-001-BA 206 257 246 258 243 761
18 Horvát Peter 1979 KVvZ-012-BA 247 207 256 254 757
19 Šimo Ivan 1966 KVvZ-008-BA 214 258 233 229 226 265 756
20 Hrdlička Beňadik 1994 KVvZ-063-BA 178 230 257 256 242 755
21 Cingel Martin 1974 KVvZ-063-BA 257 249 246 244 752
22 Parízek Peter 1958 KVvZ-001-BA 257 249 245 217 231 240 751
23 Azor Marián 1965 KVvZ-091-NR 258 223 234 232 256 748
24 Knápek Jozef 1948 KVvZ-051-BB 256 241 250 747
25 Kudělka Peter 1987 KVvZ-030-KE 246 234 248 253 747
26 Lipovský Eduard 1952 KVvZ-002-BA 242 212 243 202 253 251 747
27 Surový Ján 1963 KVvZ-017-BA 249 252 242 244 745
28 Kvanta Michal 1965 KVvZ-008-BA 248 248 246 225 742
29 Slašťan Peter 1975 KVvZ-008-BA 241 248 231 238 727
30 Oravec Juraj st. 1962 KVvZ-002-BA 252 245 218 226 723
31 Komorowski Tomáš 1992 KVvZ-006-BA 243 230 227 236 232 711
32 Kirth Róbert 1972 KVvZ-077-BA 206 225 225 257 707
33 Machalíková Zuzana 1976 KVvZ-008-BA 216 250 237 703
34 Šimeková Zuzana 1980 KVvZ-002-BA 234 216 248 698
35 Berčačin Peter 1948 KVvZ-003-BA 235 226 167 198 228 689
36 Mikuš Luboš 1963 KVvZ-001-BA 224 211 225 230 231 686
37 Machalíková Viera 1967 KVvZ-008-BA 254 221 208 683
38 Hučko Karol 1956 KVvZ-008-BA 225 217 190 205 215 225 667
39 Flaška Jaroslav 1954 KVvZ-051-BB 208 225 219 652
40 Pleva Miroslav 1975 KVvZ-004-BA 193 206 231 213 650
41 Orihel Ivan 1952 KVvZ-006-BA 231 213 180 198 203 196 647
42 Vrbovská Marta 1978 KVvZ-001-BA 177 116 158 213 225 615
43 Algayer Huba 1976 KVvZ-063-BA 107 190 203 216 609
44 Stojkovič Patrik 1978 KVvZ-106-BA 188 196 212 596
45 Ivanovič Roman 1975 KVvZ-008-BA 168 182 227 153 139 577
46 Tóth Marek 2005 KVvZ-008-BA 219 186 167 572
47 Kováč Milan 1969 KVvZ-088-TT 256 268 524
48 Hromada Ivan 1956 KVvZ-051-BB 266 247 513
49 Hrčka Igor 1955 KVvZ-002-BA 171 197 132 500
50 Daňo Milan, Sr. 1950 KVvZ-002-BA 234 258 492
51 Stojkovič Roman 1994 KVvZ-063-BA 180 115 193 488
52 Bilka Martin 1982 KVvZ-097-BA 192 193 78 463
53 Obročník Jozef 1961 KVvZ-006-BA 239 221 460
54 Bartoš Pavol 1984 KVvZ-088-TT 229 227 456
55 Hvorecký Peter 1978 KVvZ-004-BA 212 220 432
56 Varšányi Pavel 1971 KVvZ-097-BA 204 223 427
57 Parajka Jozef 1953 KVvZ-063-BA 232 160 392
58 Kalivoda Anton 1979 KVvZ-088-TT 206 179 385
59 Preisingerová Katarína 1982 KVvZ-097-BA 159 113 272
60 Turic Ladislav 1956 KVvZ-008-BA 252 252
61 Václavík František 1963 KVvZ-014-BB 250 250
62 Václavík Michal 1986 KVvZ-014-BB 243 243
63 Šimko Lukáš 1987 KVvZ-106-BA 242 242
64 Hrčková Kristína 1982 KVvZ-002-BA 239 239
65 Krúžek Jaroslav 1974 235 235
66 Maršálek Rastislav 1972 KVvZ-001-BA 232 232
67 Mecka Ján 1965 KVvZ-097-BA 231 231
68 Božík Michal 1974 KVvZ-008-BA 223 223
69 Kubovčík Luboš KVvZ-088-TT 215 215
70 Dobšovič Denis 1978 KVvZ-088-TT 201 201
71 Maťaš Štefan 1948 KVvZ-003-BA 199 199
72 Buček Ľuboš 1991 KVvZ-012-BA 193 193
73 Bisták Michal 1982 KVvZ-103-TT 172 172
74 Mendel Peter 1974 KVvZ-008-BA 171 171
75 Tomaškin Ján 1950 KVvZ-051-BB 167 167
76 Talacko Daniel 1963 KVvZ-003-BA 158 158
77 Brník Mário KVvZ-088-TT 139 139
78 Polakovič Miroslav 1968 KVvZ-002-BA 131 131
79 Gazdík Ladislav 1974 KVvZ-051-BB 124 124
80 Ušák František 1960 KVvZ-001-BA 121 121
81 Fekonja Róbert 102 102

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streľbe zo Samonabíjacej zbrane vz. 58

Disciplína Open

Vysvetlivky:
01 a 02 - Trnava, 03 a 04 - Vištuk - Hájiček, 05 a 06 - Príbelce, 07 a 08 - Čáčov. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 5. októbra na strelnici v Čáčove, sa kvalifikuje 35 najlepších strelcov v disciplíne Štandard a 15 najlepších strelcov v disciplíne Open.
Najlepšie výkony sezóny:
Ženy: 274 - Zdichavská Jana, Šimeková Zuzana
Muži: 287 - Haršány Juraj

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 07 08 Σ
1 Haršány Juraj 1979 KVvZ-088-TT 287 271 283 282 287 857
2 Žigray Ondrej 1981 KVvZ-103-TT 286 261 281 828
3 Haramia Stanislav 1964 KVvZ-069-BA 278 274 272 824
4 Hutár Stanislav 1952 KVvZ-088-TT 272 282 269 263 823
5 Gubo Marek 1981 KVvZ-097-BA 276 249 266 267 271 264 258 262 814
6 Zdichavská Jana 1963 KVvZ-001-BA 245 274 265 271 268 813
7 Horvát Peter 1979 KVvZ-012-BA 270 274 249 263 807
8 Duchoslav Dávid 1985 KVvZ-004-BA 266 253 276 264 806
9 Lipovský Eduard 1952 KVvZ-002-BA 273 250 263 265 250 257 801
10 Martišek Peter 1967 KVvZ-077-BA 269 266 249 266 247 238 801
11 Gábor Branislav 1958 KVvZ-051-BB 256 272 272 800
12 Paločko Tomáš 1992 KVvZ-024-PO 260 256 268 271 799
13 Šimeková Zuzana 1980 KVvZ-002-BA 252 266 274 792
14 Ondrovič Jozef 1978 KVvZ-008-BA 270 264 223 241 254 788
15 Ďurčo Igor 1958 KVvZ-012-BA 259 266 257 782
16 Oravec Juraj, Sr. 1962 KVvZ-002-BA 261 253 244 242 261 775
17 Purgat Stanislav 1966 KVvZ-006-BA 248 248 246 272 768
18 Krajčovič Tomáš 1986 KVvZ-012-BA 227 244 257 261 244 247 765
19 Vrbovský Luboš 1974 KVvZ-001-BA 242 229 258 254 252 764
20 Foltýn Marián 1956 KVvZ-069-BA 268 253 241 762
21 Kvanta Michal 1965 KVvZ-008-BA 257 244 216 259 760
22 Hutár Róbert 1979 KVvZ-088-TT 249 276 229 234 759
23 Šimanský Miroslav 1959 KVvZ-069-BA 246 247 254 747
24 Kirth Róbert 1972 KVvZ-077-BA 247 253 225 246 746
25 Orihel Ivan 1952 KVvZ-006-BA 221 243 268 235 228 179 746
26 Parízek Peter 1958 KVvZ-001-BA 254 242 240 248 170 238 744
27 Komorowski Tomáš 1992 KVvZ-006-BA 268 198 235 240 233 743
28 Šimo Ivan 1966 KVvZ-008-BA 238 232 250 249 233 242 741
29 Vrbovská Marta 1978 KVvZ-001-BA 211 235 253 252 231 740
30 Knies Stanislav 1964 KVvZ-001-BA 231 249 245 225 240 734
31 Kudělka Peter 1987 KVvZ-030-KE 251 230 252 213 733
32 Knápek Jozef 1948 KVvZ-051-BB 263 245 218 726
33 Jurkáček Pavol 1957 KVvZ-090-NR 185 271 270 726
34 Pleva Miroslav 1975 KVvZ-004-BA 206 252 246 704
35 Azor Marián 1965 KVvZ-091-NR 205 224 216 186 242 682
36 Mikuš Ľuboš 1963 KVvZ-001-BA 226 196 220 228 210 674
37 Flaška Jaroslav 1954 KVvZ-051-BB 170 235 202 607
38 Bilka Martin 1982 KVvZ-097-BA 176 155 203 216 595
39 Hromada Ivan 1956 KVvZ-051-BB 261 267 528
40 Kováč Milan 1969 KVvZ-088-TT 265 254 519
41 Varšányi Pavel 1971 KVvZ-097-BA 251 247 498
42 Böhm Martin 1969 KVvZ-001-BA 234 252 486
43 Melicher František 1975 KVvZ-001-BA 229 243 472
44 Preisingerová Katarína 1982 KVvZ-097-BA 153 138 117 125 416
45 Hvorecký Peter 1978 KVvZ-004-BA 128 239 367
46 Václavík František 1963 KVvZ-014-BB 262 262
47 Božík Michal 1974 KVvZ-008-BA 260 260
48 Dobšovič Denis 1978 KVvZ-088-TT 241 241
49 Mecka Ján 1965 KVvZ-097-BA 230 230
50 Blaho Marek 1977 227 227
51 Václavík Michal 1986 KVvZ-014-BB 218 218
52 Gazdík Ladislav 1974 KVvZ-051-BB 217 217
53 Klačman Rastislav 1975 KVvZ-001-BA 213 213
54 Matulak Andrej 1981 KVvZ-001-BA 155 155
55 Hlinčík Luboš 1966 KVvZ-088-TT 129 129
56 Krkoška Marián 1951 KVvZ-106-BA 78 78

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska v streleckej súťaži REPIKO

Súbor vo formáte PDFNominácia na medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v streleckej súťaži REPIKO v kategóriách Open a Standard

Vysvetlivky:
01 a 02 - VTSÚ Záhorie, 03 a 04 - Príbelce, 05 a 06 - Vištuk - Hájiček, 07 a 08 - Čáčov. Na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa konajú 31. augusta na strelnici Hájiček vo Vištuku sa kvalifikuje 12 najlepších tímov v kategórii Open a 12 najlepších tímov v kategórii Standard. Podmienkou nominácie je absolvovanie minimálne troch pretekov.

# Priezvisko Meno Nar. Klub 01 02 03 04 05 06 07 08 Σ
1 Bartovič
Bartovič
Bláha
Ľubomír
Radovan
Vladislav
1972
1982
1956
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
191,36 176,67 158,82 167,26 180,02 174,94 169,83 175,87 548,05
2 Jurkáček
Andelek
Tóth
Pavol
Milan
Ján
1971
1967
1953
KVvZ-090-NR
KVvV-008-BA
KVvV-008-BA
161,52 150,52 156,37 174,98 165,99 170,46 511,43
3 Horvát
Ďurčo
Krajčovič
Peter
Igor
Tomáš
1979
1958
1986
KVvZ-012-BA
KVvZ-012-BA
KVvZ-012-BA
168,55 130,29 137,82 115,10 160,12 164,18 492,85
4 Kirth
Kirth
Martišek
Parízek
Róbert, Sr.
Róbert, Jr.
Peter
Peter
1972
1991
1967
1958
KVvZ-077-BA
KVvZ-077-BA
KVvZ-077-BA
KVvZ-001-BA
157,03 157,42 152,26 156,97 170,93 163,54 491,89
5 Duchoslav
Kudělka
Hamadej
Roháľ
Dávid
Peter
Vladimír
Jozef
1985
1987
1967
1978
KVvZ-024-PO
KVvZ-030-KE
KVvZ-030-KE
KVvZ-024-PO
158,91 151,24 94,90 110,40 161,21 159,70 479,82
6 Fronko
Maršálek
Obert
Šimeková
Denis
Rastislav
Marek
Zuzana
1975
1972
1984
1980
KVvZ-002-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-002-BA
KVvZ-002-BA
135,99 149,79 85,60 160,63 161,48 471,90
7 Oravec
Gajdošech
Martiš
Haršány
Marián
Peter
Richard
Juraj
1989
1979
1967
1979
KVvZ-088-TT
KVvZ-088-TT
KVvZ-088-TT
KVvZ-088-TT
134,03 95,76 188,55 418,34
8 Purgat
Zdichavská
Komorowski
Stanislav
Jana
Henrich
1966
1963
1957
KVvZ-006-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-006-BA
132,12 122,35 106,62 112,28 119,05 72,60 373,52
9 Surový
Bláhová
Zajíček
Knies
Ján
Andrea
Martin
Stanislav
1963
1971
1974
1964
KVvZ-017-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-017-BA
KVvZ-001-BA
92,98 119,63 45,72 32,94 113,74 119,83 353,20
10 Ušák
Pastrnek
Pastrnek
František
Tomáš
Daniel
1960
1970
1998
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
108,46 87,51 85,25 57,02 37,47 281,22
11 Orihel
Šimo
Martinovič
Melicher
Ivan
Ivan
Miroslav
František
1952
1966
1962
1970
KVvZ-006-BA
KVvZ-008-BA
ŠKP Bratislava
KVvZ-001-BA
63,44 72,01 24,21 64,21 79,24 99,14 69,95 250,39
12 Mišley
Vaško
Olexík
Ernest
Peter
Slavomír
1969
1979
1969
SKM Michalovce
SKM Michalovce
DM ARMY Trenčín
4,83 75,42 24,49 80,15 40,67 33,18 92,13 33,01 247,70
13 Gábor
Knápek
Flaška
Hromada
Branislav
Jozef
Jaroslav
Ivan
1958
1948
1954
1956
KVvZ-051-BB
KVvZ-051-BB
KVvZ-051-BB
KVvZ-051-BB
87,91 76,05 56,77 220,73
14 Martinec
Ondrovič
Božík
Andrej
Jozef
Michal
1976
1978
1974
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
78,95 118,95 197,90
15 Kvanta
Žamboch
Kadlec
Hučko
Michal
Vlatimil
Oskar
Karol
1965
1954
1965
1956
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
120,06 47,92 167,98
16 Andeleková
Machalíková
Machalíková
Oľga
Viera
Zuzana
1971
1967
1976
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
KVvZ-008-BA
22,13 48,26 6,00 83,10 153,49
17 Gazdík
Hollý
Szórád
Ladislav
Martin
Dávid
1974
1990
1981
KVvZ-051-BB
KVvZ-051-BB
KVvZ-051-BB
124,84 124,84
18 Horváth
Hučko
Paluk
Ján
Karol
Karol
1949
1956
1956
KVvZ-111-BA
KVvZ-008-BA
KVvZ-111-BA
79,12 79,12
19 Jusko
Adam
Uhrin
Patrik
Daniel
Miloš
1979
1969
1969
SKM Michalovce
DM ARMY Trenčín
SKM Michalovce
0,00 31,02 0,00 39,18 70,20
20 Hocko
Volár
Krajňanský
Kubík
Martin
Peter
Peter
Radovan
1972
1974
1967
1982
KVvZ-001-BA
ŠKP Bratislava
KVvZ-001-BA
ŠKP Bratislava
42,84 25,30 0,00 68,14
21 Balázs
Václavík
Čeman
Ladislav
František
Pavel
1953
1963
1955
KVvZ-014-BB
KVvZ-014-BB
KVvZ-014-BB
62,79 62,79
22 Rácz
Rogel
Hlubina
Radovan
Jakub
Tomáš
1992
1992
1989
KVvZ-077-BA
KVvZ-077-BA
KVvZ-077-BA
33,36 28,03 61,39
23 Pleva
Matulák
Káčer
Miroslav
Andrej
Tomáš
1975
1981
1985
KVvZ-004-BA
SK MAGNUM
KVvZ-001-BA
25,86 9,12 0,00 0,00 1,34 0,00 36,32
24 Korkobcová
Hrdlička
Ulrich
Rašlová
Katarína
Beňadik
Vladimír
Lucia
1991
1994
?
1991
10,01 25,21 35,22
25 Kovár
Simanová
Káčer
Jozef
Martina
Matej
1993
1991
1993
0,00 0,00
26 Parízek
Mouca
Uriča
Peter
Milan
Dušan
1958
1959
1961
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
KVvZ-001-BA
36,84 5,67 29,79 DQ
27 Andeleková
Bolla
Novaský
Oľga
Marián
Vojtech
1971
1970
?
KVvZ-008-BA
?
KVvZ-008-BA
0,18 DQ